Par mums

Jūs laikam esat līgava un līgavainis? Jums drīz būs kāzas?

Apsveicu Jūs!

Un tagad vēlos jums pastāstīt nelielu, bet skaistu stāstu par to, kā radās FLOREO.

Reiz dzīvoja meitenīte. Viņa mīlēja puķes, dīvainus zariņus un krāsainus akmentiņus, un veidoja no tām skaistas kompozīcijās. Tā meitenītei radās SAPNIS – sapnis par savu ziedu salonu. Daudz darba bija ieguldīts, un beidzot, 2000 gadā, sapnis piepildijās!  

Lūk, šeit sākas stāsts par to, kā FLOREO auga un atplauka. (FLOREO latīņu valodā nozīmē „plaukt”, „atplaukt”).

Esmu tik ļoti pateicīga visiem kuri ir palīdzējuši FLOREO atplaukt!

Tas bija tik interesants un aizraujošs laiks: idejas auga augumā, tapa neparasti iedvesmojoši ziedu pušķi, krājās pieredze. 

Bija daudz darba, noguruma un pavasara gaidīšanas (jo pavasaris ir kāzu sezonas sākums). Katras kāzas dāvināja man īpašo skaistuma un mīlestības atmosfēru.

Tādos brīžos es ar lielu gandarījumu apzinos, ka mans darbs nes prieku ne tikai man pāšai, bet arī citiem cilvēkiem.

Pirmo reizi tiekoties ar līgavu, es iztēlojos, kas tieši viņai varētu piestāvēt, kā arī uzmanīgi uzklausos kā viņa pati sevi redz kāzu dienā. Tas tak ir tik ļoti svarīgi! 

Izgreznojot kāzu svinības, lieku savas dvēseles siltumu, un izbaudu neizskaidrojumu gandarījumu, saņemot sms ar pateicības vārdiem. Esmu tik ļoti pateicīga Jums visiem!

8 gadus pēc salona atklāšanas, rokās turēju savu pašu līgavas pušķi. Un pēc 9 mēnešiem rokās turēju savu jaundzimušo dēliņu. 

Dēliņa dzimšana lika apturēt mana ziedu salona darbību pilsētas centrā, bet arī atklāja jaunu, līdz šim nepazīstamu kaisli – kaisli uz zīda apgleznošanu. Otrā dēliņa dzimšana atklāja fotografēšanas kaisli.

Bet joprojām nevaru iztēloties savu dzīvi bez ziediem!

2010 gadā, mana ziedu paradīze, mans FLOREO, atsāka savu darbību. Bet tagad mana specializācija ir mani mīļie līgavas un līgavaiņi, un viss, kas izgrezno viņu īpašo dienu – kāzu dienu:  līgavas pušķi, līgavaiņa rotas, līgavas draudzeņu pušķi, kāzu auto greznošana, kāzu zāles greznošana, apsveikuma pušķi.

Savā karjeras ceļā palaimējas izgreznot svinību zāles gandrīz visās Rīgas un Jūrmalas viesnīcās, kā arī daudzos Latvijas pilīs. Būšu ļoti priecīga izgreznot arī Jūsu kāzu svinības!

Ļoti gaidu Jūs,

Svetlana.